10 דברים שחשוב שתדעו לפני שאתם פותחים אתר לעסק שלכם

תוכן עניינים

נטע אברהמי, עורכת תוכן ראשית.

לפני שאתם פותחים אתר עסקי ישנם דברים חשובים שכדאי שתדעו ותיקחו בחשבון כפי שנפרט במאמר שלפניכם. הדבר החשוב ביותר לקראת בניית אתרים הוא לבצע מחקר לגבי המתחרים שלכם. הדבר יאפשר לכם לתכנן את האתר שלכם טוב יותר מבחינת חלוקת הרמות והקטגוריות ולגרום שהאתר, מהרגע הראשון יופיע באופן אורגני בתוצאות החיפוש לצד המתחרים האחרים. בהמשך המאמר נציג 9 דברים חשובים נוספים.

בניית אתרים באופן אסטרטגי

הדבר השני שכדאי שתדעו הוא כיצד לבנות אסטרטגיית תוכן. יש להגדיר את סוג התוכן שרלוונטי לקהל הלקוחות הפוטנציאלי שלכם ולבנות את האתר מראש עם פלטפורמה מובנית לטפטוף של התוכן. אסטרטגיית התוכן קשורה לדבר השלישי שיש לתת עליו את הדעת,  תיאורי מוצר המותאמים לקידום. יש לנסח את שמות המוצרים והשירותים באופן שבו יחפשו אותם.

פרטי יצירת קשר ואבטחת סליקה

הדבר הרביעי לתת עליו את הדעת הוא אפשרויות המענה באתר. אופן יצירת הקשר באתר צריך להיות ברור, נגיש ומניע לפעולה. הדבר החמישי לגביו נפרט הוא אבטחה. על מנת שגולשים יחושו בנוח לרכוש אצלכם באתר, חשוב לספק אבטחת סליקה ברמה הגבוהה ביותר. כאן גם נכנס הדבר השישי ברשימה, והוא שתהליך התשלום יהיה שקוף ורגע סיום הקנייה באתר יהיה קצר וקולע. 

מענה לשאלות נפוצות

הדבר השמיני שחשוב לדעת לקראת בניית אתרים הוא מהן השאלות הנפוצות של הלקוחות הפוטנציאלים שיישקלו רכישה אצלכם באתר. יש לענות על גורמים מעכבי הנעה לפעולה כמו, מידת האחריות וכדומה. הדבר התשיעי שכדאי שתדעו הוא מהן התמונות שיתארו הכי טוב את המוצרים שלכם. חשוב שהתמונות יהיו באיכות גבוהה ויגרמו לגולשים להאמין ולסמוך עליכם.

בניית אתרים  לאחר תכנון יסודי

הדבר האחרון לגביו נתייחס במאמר זה הוא הנושא של חווית המשתמש. חשוב לחשוב מראש כיצד מבנה האתר יעודד גלישה נוחה והנעה לפעולה. לסיכום, במאמר זה הרחבנו לגבי 10 דברים שחשוב לדעת לקראת בניית אתרים עסקיים. נגענו בין היתר, במחקר מתחרים, אסטרטגיית תוכן, תיאורי מוצר, יצירת קשר, אבטחת סליקה, שקיפות הרכישה, שאלות נפוצות ותמונות איכותיות.

אהתם את הכתבה? מוזמנים להשאיר תגובה:

דילוג לתוכן