מכופתרות בכל מקום – לא רק בעסקים

תוכן עניינים

נטע אברהמי, עורכת תוכן ראשית.

אי שם בהתחלה, חולצה מכופתרת לא לוותה עם צווארון, אך עם חלוף השנים, אט אט הם נכנסו למודה. הכפתורים היו ייחודיים בדקורטיביות שלהם, מה שהפך חולצות אלו לסוג של חולצות עם צווארונים פתוחים. בסיכומו של יום, כפי שקורה עם מרבית הטרנדים האופנתיים, חולצה מכופתרת פותחה בהדרגה עם צווארון מרהיב בעיצובו, ואז הפכה לצווארונים סגורים. ובמאמר זה, במידה ותמשיכו לקרוא אותו עד לסופו, תגלו – מכופתרות בכל מקום, לא רק בעסקים.

האם חולצה מכופתרת היא נצחית?

יש שיאמרו בפה מלא, כי חולצה מכופתרת הינה נצחית, היא מעולם לא תצא מהאופנה, ואין לה כל זיהוי רשמי עם טרנדים אופנתיים שבאים ושהולכים לפי תקופות או לפי עונות. הנכם עשויים ללבוש חולצות מכופתרות עם סגנון של שרוולים קצרים בעונת הקיץ, על מנת שתיהנו מתחושה רעננה ונינוחה; או שאתם יכולים ללבוש חולצות מכופתרות בעלות שרוולים ארוכים במהלך עונת החורף הסגרירית והקרה. יש כל מיני סגנונות שמתאימים לחולצה המכופתרת, בחירה של ישר קלאסי, משוחררת או צמודה, אך החולצה המכופתרת הייתה ותהיה לעד החולצה המכופרת עם ההיבטים הבסיסיים שלה, דהיינו – כפתורים וצווארון על גבי החלק הקדמי שלה.

האם אפשרי לשלב חולצה מכופתרת בסגנון האישי שלכם

ברור שניתן לשלב חולצה מכופתרת בסגנון האישי שלכם. משום שהיא מגיעה לרוב עם עיצובים נקיים ומחודדים, אין לכם בעיה בכלל להוסיף את המגע האישי של הסגנון שמועדף עליכם, בבחירה של המלתחה העתידית שלכם. במידה ואתם מחפשים להשיג שיק מושלם, תלבשו את החולצה המכופתרת תחובה הישר לתוך ג'ינס מדליק, ונעלי סטילטו. במידה ובא לכם להיות ביום אחד סקסיים, תשאירו את הכפתורים האחרונים של החולצה המכופתרת ותקשרו את קצוותיהם. במידה ובא לכם מראה מזדמן יותר, תפשילו את השרוולים של החולצה המכופתרת לשם קבלת סגנון הקז'ואל הנוח והמושלם.

האם חולצה מכופתרת פונקציונלית לא רק לעסקים, כי אם אף לבית?

נראה, על פניו, כי חולצה מכופתרת מאוד פונקציונלית, ולא רק לעסקים, כי אם גם לבית. ניתן ליהנות ממנה כאשר אתם עוסקים במטלות הרבות של תחזוקת הבית, כזאתי בלי שרוולים בכלל. יש המון מצבים ליהנות מחולצה מכופרת שלא רק לעסקים, כמו ללכת אתה למכולת, לחדר הכושר, למסעדה או לבית קפה, ללימודים, ולמה בעצם לא? נראה כי השמיים הם הגבול… 

אהתם את הכתבה? מוזמנים להשאיר תגובה:

דילוג לתוכן