מה חשוב לשאול לפני שבוחרים מרפאה לניתוחים פלסטיים

תוכן עניינים

נטע אברהמי, עורכת תוכן ראשית.

בישראל יש המון מרפאות לניתוחים פלסטיים, ובינהן יש גם מרפאות פרטיות שעובדים בה אנשים פרטיים שמציעים שירותים אלו. חשוב מאוד לפני כל הליך רפואי של ניתוח פלסטי, לברר מספר דברים לפני שמתחילים, בשביל להיות בטוחים שהגענו למקום הנכון ובזמן הנכון. 

מרפאה מוכרת – לא משקרת 

לפני כל הליך רפואי שנרצה לעשות, במיוחד ניתוח פלסטי, חשוב מאוד להבין לאיזו מרפאה אנו נכנסים. כשמדובר במרפאה מוכרת, קל יותר להיכנס אליה ולהרגיש בטוחים בתוכה. חשוב מאוד לוודא לפני כל הליך רפואי, כמה מטופלים יש במרפאה, מה רשום עליה במנועי החיפוש ובביקורות באינטנרט, והאם בני משפחה וחברים מעודדים אתכם להגיע לאותה המרפאה, לאחר שחוו את אופן הטיפול והאנשים שבה. 

בעלי מקצוע עם תעודות – יתנו לכם תוצאות 

כשאנו רוצים לבצע ניתוחים פלסטיים באסטרה מדיקל למשל, חשוב לשאול את אנשי המקצוע אילו תעודות יש להם. ככל שלמנתח יהין יותר תעודות שקשורות לניתוחים הפלסטיים ולגוף האדם, הרי זה משובח. לפני כל כניסה להליך רפואי שכזה, למדו וחקרו היטב על הרופאים שמנתחים אתכם ומהו הניסיון והתעודות שיש בידיהם. ישנם לא מעט אנשים המתחקים למנתחים, או כאלה שאין להם כלל ניסיון ותעודות, לכן חשוב לא ליפול בפח ולשאול את השאלות הנכונות. 

מרפאה שעומדת בתקן של משרד הבריאות 

ישנם לא מעט סיפורים על מטופלים שהגיעו למרפאות פרטיות והתאכזבו קשות מרשלנות רפואית שכלל לא עומדת בסטנדרט של משרד הבריאות. לפני כל תחילת הליך רפואי, חשוב לשאול את הרופא המנתח היכן נמצאת התעודה הרשמית מטעם משרד הבריאות על תקינות המרפאה ועל ההליכים הרפואיים שלה, ורק אז להמשיך עם התהליך. מרפאה שלא עומדת בתקן משרד הבריאות, היא לא מתאימה עבורנו. 

השאלות הנכונות – יתנו את התוצאות הכי טובות 

כשנדע לשאול את השאלות המתאימות והרלוונטיות, נוכל לסנן בשל זאת מספר רב של מרפאות שלא יעמדו ברצונות שלנו. אם אנו רוצים לבצע ניתוחים פלסטיים באסטרה מדיקל, חשוב לדעת כי זו מרפאה שתתן לכם את המענה הראוי לכל בעיותיכם ותהיה קשובה לכם ולמצוקות שלכם. 

אהתם את הכתבה? מוזמנים להשאיר תגובה:

דילוג לתוכן