כל מה שרציתם לשאול על מעבר דירה

תוכן עניינים

נטע אברהמי, עורכת תוכן ראשית.

מעבר דירה דורש תכנון וסידור יסודי של תכולת הבית. חשוב להבין מה מהריהוט עובר למקום החדש ואיזה גודל וסוג הובלה יידרש, על מנת לבצע את המעבר. כאשר אתם גרים בבניין ואתם צריכים להעביר פריטי ריהוט גדולים, יתכן ויהיה צורך בשירותי הובלה של מנופים קטנים שיוציאו את הריהוט ויסייעו בהעמסתו על המשאית ובפריקתו בדירה החדשה. עוד על מעבר דירה במאמר שלפניכם.

מנופים קטנים

בתכנון מעבר דירה חשוב לבחור את המובילים הנכונים. על המובילים להחזיק בציוד הנדרש לכם להובלה מבחינת גודל המשאית או מנופים קטנים במידת הצורך. כדאי לברר לגבי האמינות של המובילים לפני שסוגרים איתם על התאריך הרצוי. יש להסדיר מראש את היקף העבודה הצפוי ולברר כמה אנשי צוות צפויים לבוא, האם תהיה תוספת תשלום על שירותי המנוף ועוד.

לארוז נכון בעצמכם

יש חשיבות גדולה למלאכת האריזות. ישנם מובילים, גם כאלה עם מנופים קטנים שמציעים מלבד שירותי ההעברה גם שירותי אריזה. במקרה שכזה המובילים יגיעו עם כל ציוד האריזה האיכותי ביותר ויבצעו את האריזות עבורכם. במידה ואתם בוחרים לארוז לבד חשוב שתשתמשו בארגזים חזקים ואמינים. כדאי לכם להשקיע ולקנות ארגזים איכותיים ולא להסתפק בארגזים משומשים.

סידור וסימון הארגזים

במהלך האריזות מומלץ לסדר את הארגזים לפי גדלים ולחלק את התכולה בהתאם למידת השימושיות שלהם. לדוגמא, בגדי חורף, כונניות דיסקים וחפצים אחרים שלא נמצאים בשימוש יום יומי ניתן לארוז מבעוד מועד ולהשאיר רק את החפצים בהם נעשה עדיין שימוש לימים שלפני המעבר בפועל.

אל תתעצלו לכתוב באופן ברור מה כל ארגז מכיל. חשוב לסמן במיוחד ארגזים הכוללים חפצים שבירים, על מנת שהמובילים יתייחסו אליהם בהתאם, לדוגמא לא להעמיד מעליהם ארגזים או להעברה ביד ולא בעזרת מנופים קטנים וכדומה.

מנופים קטנים במידת הצורך

לסיכום הנושא, מעבר דירה יש לעשות באופן מתוכנן ומסודר ולהזמין משאית בגודל הנכון ובמידת הצורך גם עם שירותי מנופים קטנים להעברה. חשוב לקבל מהמובילים הצעת מחיר מפורטת או אפילו חוזה מסודר הכולל התייחסות לתאריך ההעברה, מיקום הדירות לרבות, גובה הקומה וכמות הציוד והריהוט הצפוי. כפי שציינו חשוב לסמן ולכתוב על הארגזים את התכולה.

אהתם את הכתבה? מוזמנים להשאיר תגובה:

דילוג לתוכן