איזה טכניקות קיימות לניתוחי פנים ואף אסתטיים

תוכן עניינים

נטע אברהמי, עורכת תוכן ראשית.

ניתוחי פנים ואף בשנים האחרונות הם פורצי דרך של ממש. גברים ונשים כאחד, רוצים להרגיש שהם נמצאים בגוף המושלם של עצמם, ולהרגיש בטוחים עמו ושלמים. רבים הולכים להתייעץ עם רופאים, ובסופו של דבר לבצע ניתוחי פנים ואף. ישנן טכניקות מיוחדות עבור אותם הניתוחים, וחשוב להכיר בהן לפני שמתחילים. 

מתיחת פנים בניתוח – תעזור לכם בטוח 

ישנם כמה סוגי ניתוחי פנים, והנפוץ מבינהם זה ביצוע מתיחת פנים, שזו פעולה שיוצרת מראה רענן יותר, צעיר ובריא יותר. יש אפשרות לבצע מתיחת פנים בצורה חלקית, שהיא עוסקת בלהרפות את את מרכז הפנים, שבה מתבצע רק חתך פצפון מאחורי האוזן ובכך המתיחה מתרחשת. או לחלופין, ביצוע מתיחת פנים מלאה שבה נחתכים כמה מקומות שונים בפנים ובשל זאת ניתן לשפר כל איזור בנפרד, ולארגן לכם פנים חדשות לגמרי. 

מתיחת פנים ללא ניתוח – קיים דבר כזה 

ישנם חוטים מסוימים שעשויים מחומר נמס לחלוטין בתוך עור הפנים שלכם. ישנם מיקומים שונים על החוט עצמו שהם אסטרטגיים, ובשל זאת החוטים נתפסים בתוך עור הפנים כמו שצריך. אותם החוטים הנתפסים, מאפשרים למנתח להזיז את העור כמה שירצה, ולעצב את הפנים כפי שתבקשו. זו שיטה שנעלמת לאחר מספר חודשים, ומתאימה בעיקר למי שחושש מניתוח רשמי ומתוצאותיו, והיא נותנת למטופל זמן להבין האם הניתוח יוצא מוצלח והאם הוא אוהב את פניו כך. 

ניתוח אף פתוח – שיוף ויישור עצמות 

בניתוח זה, המנתח נכנס לתוך חלל האף כשהוא נבצע חתך בבסיסו. העור נישל החוצה, והרקמות מתנתקות. כל המנתח יכול לגשת בקלות יתר ולתקן אלמנטים באף, וטקסטורות מתאימות. בנוסף גם לבצע יישור ושיוך עצמות במידת הצורך. 

ניתוח אף סגור – בעל יתרון טוב יותר 

יש לו יתרון גדול יותר מאחר וניתוח זה לא משאיר צלקת באף המטופל. מתבצע חתך פנימי של האף, ונוצרת הפרדה של העור מסחוס האף בלי חתך חיצוני, לכן גם לא תיווצרנה צלקות מסוימות. בשיטה זו, המנתח יכול להבין במדויק את השינויים שחלים באף, בזכות העובדה שהעור לא נפרד בשום שלב מהשלד הסחוסי, בשונה מניתוח אף פתוח. 

אהתם את הכתבה? מוזמנים להשאיר תגובה:

דילוג לתוכן